A. Listem 0

Hakkımızda

Kırat Pırlanta, toplu ham elmas alım ve satımı amacıyla Dubai’de kurulmuştur. 2000 yılında temelleri atılan şirket, hizmet hayatına Dubai merkezli Volantis DMCC şirketini kurarak başlamıştır. Uluslararası hukuka ve kimberley sürecine uygun bir şekilde ham elmas alım ve satımı gerçekleştiren şirket , aynı zamanda değerli mücevherleri zarafetle buluşturarak birbirinden saygın müşteri portföyüne satışını gerçekleştirmektedir.

Kalitesini birçok ülkede kanıtlamış olan Kırat Pırlanta; Dubai, Rusya, Avrupa, Türkmen Ülkerleri başta olmak üzere uluslararası bir başarı yakalamıştır. Tüm bu ülkelerde satışı gerçekleştirilen kıymetli madenlerin kesim ve üretim süreçleri Belçika ve Hindistan’da gerçekleştirilmektedir. Özellikle Türkiye pazarında hammaddeye ulaşabilen tek firma olma gururunu da yaşayan bu işletme, motivasyonu yüksek ve alanında başarıları kanıtlanmış çalışanları ile sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Kırat Pırlanta, toptan pırlanta satış, mücevherat tasarımı ve imalatı alanında siz kıymetli müşterilerine zarafeti ve inceliği sunmaya devam edecektir.